ANA SAYFA ÜRÜNLERİMİZ KURUMSAL REFERANSLARIMIZ E-KATALOG(PDF) BELGELERİMİZ İLETİŞİM
   Misyonu Bireylerin ve organizasyonların etkinliğini arttırmak ilkesiyle sektördeki trendleri takip ederek profesyonel yaklaşımıyla yaratıcılığını birleştirerek yenilikçi projeler üretmek, profesyonel hizmet sunan ve alışılmışın dışında çözümler üreten çalışan ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir firma olarak yola çıkmıştır. 
 
Vizyonumuz önce müşterilerimizin hayallerini sonrada kendi hayallerimizi kağıt üzerine yansıtmak , yaptığımız işlerde her zaman bir adım önde olmak, projelerimizle fark yaratmak ve müşterilerimizin ürününü satmasında en çok ses getirecek bir ambalajı ve etiketi ortaya çıkartmaktır. 
   
Çalışmalarımızda işin matbaamızdan içeri girmesinden itibaren deneyimli ve profesyonel kadromuzla birlikte projelendirip daha sonra planlayıp, en son olarak da uygulama aşamasına geçildiğinde maket halinde müşterilerimize sunuyoruz. Makine Parkımızda, işin başlama noktası olan grafik bölümümüzde hem Pc hem de Mac sistemi kullanılmakta olup bu üniteyi destekleyici fotoğraf çekimi, renk ayrım ve film çıkış ünitelerini bünyemizde barındırmaktayız.

 

Baskı sistemimizdeki tercihimiz baskı kalitesinden ödün vermemek için dünyanın baskı konusundaki en büyük devlerinden HAILDELBERG olmuştur. Gene baskı sonrası kesim işlerinde’ de HAILDELBERG kullanılmaktadır. 
   
Ayrıca bünyemizde baskıya sağlamlık ve estetik kazandıracak ve güneş ışınlarından dolayı boyanın zaman içersinde yıpranmasını önleyecek uv lak artı selafon kaplamada yapılmaktadır. Fer matbaa ve reklam tesisleri müşterilerine en uygun fiyat, kaliteli baskı ve iş bitimindeki servis hizmetleriyle 45 senedir bu sektörde olmaktan ve daha nice seneler sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Başlıca hizmet alanlarımız karton kutu , etiket, broşür, dön kart, display, afiş, katalog ve sizin belirlediğiniz prestij işler olarak sıralayabiliriz.
 
 

Artı Bilişim Yazılım Proje Geliştirme ve İnternet Hizmetleri